Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Galeria Bałtycka

cCentrum handlowe
440

O tym miejscu

W Galerii Bałtyckiej znajduje się aż 200 sklepów, modnych marek. Można nas znaleźć w centrum Wrzeszcza – dzielnicy Gdańska tradycyjnie związanej z handlem. Bardzo atrakcyjna oferta, nowoczesna architektura z przeszklonymi powierzchniami, dobrze skomunikowana przestrzeń zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz naszego Centrum oraz 1100 miejsc parkingowych sprawiają, że Galerię Bałtycką odwiedza codziennie ogromna rzesza Klientów.

Galeria Bałtycka to największe centrum mody nie tylko w Trójmieście, ale w całym województwie Pomorskim. W 2-poziomowym, niemieckim salonie PEEK&CLOPPENBURG znajdziecie najmodniejsze marki z całego świata m.in. VERSACE, MARC CAIN, CALVIN KLEIN, czy ARMANI. Znajdują się tu również: 3-poziomowy szwedzki H&M oraz hiszpańska ZARA – najbardziej znane i lubiane marki odzieżowe w Polsce. Dalej, multibrandowy salon sportowy INTERSPORT oraz market ze sprzętem elektronicznym SATURN. Kilkanaście salonów z biżuterią, zegarkami i modnymi dodatkami zaspokoi oczekiwania tych z Państwa, dla których luksusowe akcesoria liczą się równie mocno jak modny ciuch. Tę ofertę znajdziecie m.in. w PANDORA, APART, czy w salonie SWAROVSKI. Tych z Państwa, których pasjonują rajdy, górskie wspinaczki i wyprawy w nieznane zapraszamy m.in. do JACK WOLFSKIN lub THE NORTH FACE.

Galeria Bałtycka, to nie tylko zakupy. Centrum oferuje również całą gamę usług: salony fryzjerskie, kwiaciarnię, banki oraz pralnię, a także zajęcia w studio fitness.

Zróżnicowane menu 15 restauracji i kawiarni sprzyja spędzaniu tu wolnego czasu z Państwa przyjaciółmi i rodziną.

Jednym słowem – Galeria Bałtycka to modne centrum miasta.

Galeria

440 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.