Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Kuźnia

159Klub/Jedzenie/Nocleg
405

O tym miejscu

Istniejący od blisko 20 lat klub Kuźnia to trzy odrębne sale o odmiennym i niepowtarzalnym wystroju – sala koncertowa „Kuźnia”, sala restauracyjna „Jaskinia” oraz sala klubowa „67”.

Sala Kuźnia, która powstała w 1995r., to sala utrzymana w klimacie rockowym, z elementami ręcznie wykonanych stalowych mebli, gdzie oprócz obejrzenia organizowanych przez lata koncertów znanych polskich i zagranicznych artystów jazzowych i rockowych, można zagrać w bilard lub dart. Na sali „Kuźnia„ transmitowane są również najważniejsze widowiska sportowe na dużym ekranie.

Powstała w roku 1999 sala restauracyjna o niecodziennym wystroju, wzorowanym na jaskiniowe wnętrza w jasnym, kremowym kolorze, to powierzchnia ponad 150m2 mogąca pomieścić do 130 osób na skórzanych kanapach lub przy tradycyjnych stołach. Tłem podczas pobytu w sali Jaskinia jest spokojna, stonowana muzyka.

Sala 67, powstała w roku 2001, to sala taneczna, na której znajduje się podświetlany parkiet, a także efekty świetlne płynące z sufitu. Serwowana przez klub muzyka to zestawienie najbardziej znanych utworów od lat 80., 90., aż po hity najnowsze.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Gdańska 67

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/kuzniaklub/

Strona internetowa:

www.klubkuznia.pl

Adres e-mail:

rezerwacja@klubkuznia.pl

Telefon:

+48 52 321 31 70

Zarezerwuj miejsce
405 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.