Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Feed My Soul

5Bistro
550

O tym miejscu

Zdrowe, pyszne, ciekawe i bezmięsne jedzenie zapewniające energię i radość na cały dzień.
W Feed My Soul gotuje się unikając glutenu, cukrów i laktozy.

Feed My Soul chce, żebyś prawdziwie odżywił swój organizm, dlatego proponuje Ci jedzenie wysokiej jakości. Dokłada wszelkich starań aby skrócić drogę jaką pożywienie pokonuje zanim znajdzie się na talerzu, dlatego wszystkie składniki przygotowuje sam na miejscu ( sosy, majonezy, bułki, placki i wiele innych). Powoli wprowadza do oferty produkty z certyfikatami ECO.

Galeria

550 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

Jako wieloletnia pracownica FMS (od lutego 2018 roku już była pracownica) ostrzegam przed zatrudnianiem się u tego pracodawcy.

Pomimo wniesienia sprawy do sądu i działań komornika Feed My Soul nadal nie spłaciło wobec mnie długu na kwotę ponad 1000 zł.
Niestety docierają do mnie również informacje, że nie jestem jedyną pracownicą, której zalegają z wypłatą.

Z jednej strony mam ochotę napisać, aby kupowali Państwo w tym lokalu jak najwięcej – być może odzyskam w ten sposób należne mi pieniądze. Z drugiej strony (i tego się trzymajmy!), szkoda byłoby, aby wspierali Państwo nieuczciwego pracodawcę i miejsce, które reklamuje się dobrą energią, a pod płaszczykiem skrywa takie tajemnice.

PS. Mam nadzieję, że Feed My Soul wynajęło zewnętrzną firmę do przygotowywania potraw, gdyż stan sanitarny części kuchennej w lokalu na Świętojańskiej 49 pozostawiał kiedyś wieeele do życzenia. Polecam upewnić się co do tej kwestii przy zamawianiu czegokolwiek.