Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Za Piecem

5Restauracja
452

O tym miejscu

Restauracja „Za Piecem” znajduje się w zabytkowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, położonej przy ulicy Mostowej 3 (20 metrów od Starego Rynku), która to ulica nazwana jest „perłą Bydgoszczy”.
Po przekroczeniu naszych progów Gości otuli ciepło zapieckowej atmosfery, dzięki której oderwą się od codzienności. „Za Piecem” pomieści 90 osób. Możemy zaprosić Państwa do dwóch, klimatyzowanych sal restauracyjnych, zajmujących dwa poziomy kamienicy oraz „ogródka letniego”(około 30 miejsc).

Wnętrze sali zapieckowej (parter), latem z wyjściem do „ogródka”, urządzone w ciepłych barwach i malowanych meblach, pozwala wrócić do dziecięcych wspomnień babci krzątającej się przy piecu i gotującej pyszności. W sali zapieckowej ucieszy Państwa oczy, wyjątkowej urody bar, który jest królestwem naszych barmanów i baristów mistrzowsko przyrządzających drinki i aromatyczną, bogatą w smaku kawę.

Salę koronkową, zajmująca I piętro, urządzono rustykalnie i elegancko. Sala ta jest szczególnie polecana przez nas do spotkań biznesowych czy beztroskiej zabawy, ze względu na odrębny system audio-video i możliwość całkowitej rezerwacji tego piętra dla Państwa.

Galeria

Menu

Przedział cenowy:

9,50–66 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/zapiecem

Strona internetowa:

www.zapiecem.pl

Telefon:

+48 52 320 65 07

Zarezerwuj miejsce
452 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.