Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Ta.Tu

51Jedzenie/Klub
492

O tym miejscu

Motywem przewodnim klubu są tatuaże na ciele, stąd jego nazwa Ta.Tu club&restaurant. Ideę nowej przestrzeni najtrafniej definiują słowa: nowoczesność, lekkość, dynamizm, nieszablonowość, nowatorskość projektu, a wszystko czynić go ma intrygującym i zmysłowym. Bowiem chcemy nęcić zmysły naszych gości:

  • smak dzięki kuchni, w której europejskie smaki mieszają się z tradycją Azji oraz szerokiej gamie odkrywczych koktajli na barze;
  • słuch – to muzyka klubowa w tanecznym i żywym wydaniu: harmonijna i pełna pozytywnych brzmień Soul full House & Fusion House. Muzyka inspirowana letnimi festiwalami w Europie czy pokazami mody, według światowych trendów panujących w najlepszych klubach. Muzycznie ma być modnie, fashion, glamour. Elegancja i ekstrawagancja, ale korespondująca z dobrym designem, gustowna i wysmakowana. Oprócz djów rezydentów, gościć będą dj-e z Polski i zagranicy.
  • wzrok to oczywiście odważny, odkrywczy, ale też elegancki i wysmakowany wystrój lokalu. Projektanci postawili sobie trudne zadanie stworzenia wnętrza, które nie może być zaszufladkowane i nie mieści się w obowiązujących trendach. Wnętrze niepowtarzalne i wyjątkowe, w którym klient odnajdzie przyjemność w przebywaniu w ciepłych kolorach, energetycznych wzorach, a ostateczne wrażenie potęgują neonowe źródła światła.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Świętego Mikołaja 8-11

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/TatuClubRestaurant

Strona internetowa:

ww.tatu.com.pl

Adres e-mail:

info@tatu.com.pl

Telefon:

+48 695 630 963

Zarezerwuj miejsce
492 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.