Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Szklana Ćma

3Bar
572

O tym miejscu

Klub Szklana Ćma istnieje na mapie Wrocławia od sierpnia 2013 roku. Jest to lokal z typowo wrocławskim klimatem. Urządzony w odrestaurowanej starej kamienicy, gdzie zachowane zostały dawne rozwiązania architektoniczne. To sprawia, że klub ten posiada swój niepowtarzalny urok, a wrażenie potęgują stosownie dobrane stylowe meble i dekoracje.

Sercem lokalu jest oczywiście bogato zaopatrzony bar, za którym doświadczeni barmani serwują przeróżne drinki i cocktaile, kawę, herbatę oraz piwo. Posiadamy szeroki wybór alkoholi, mianowicie: ponad 50 rodzajów wódki, 48 whisk(e)y, ponad 50 likierów, blisko 20 rumów, i wiele innych, a wszystko to w umiarkowanych i przystępnych cenach nawet dla studentów.

Działający od ponad roku pub zdobył już sobie szeroką rzeszę zwolenników i stałych bywalców, dzięki czemu skutecznie wpisał się na wrocławską mapę klubową, o czym świadczą liczne rezerwacje miejsc na weekendowe wieczory. Chcąc więc zająć siedzące miejsca w taki dzień, należy telefonicznie dokonać wcześniejszej rezerwacji.

Cechą charakterystyczną lokalu jest to, że zawsze można usłyszeć tam wielojęzyczne konwersacje i spotkać wielu obcokrajowców.

W ofercie klubu Szklana Ćma jest również organizowanie różnych imprez i event’ów o charakterze zamkniętym dla osób prywatnych, firm, stowarzyszeń i innych zorganizowanych grup.

W lokalu wydzielony jest parkiet na którym regularnie odbywają się zabawy taneczne przy starannie wyselekcjonowanej muzyce, którą serwują DJ’e.

W środku tygodnia panuje tu chillout’owy nastrój i można się skutecznie zrelaksować również przy muzyce jazzowej. Sporadycznie organizowane są tu występy zespołów grających muzykę na żywo.

Warto poznać to miejsce osobiście i spędzić u nas choć jeden wieczór.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 17

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/Szklana-Ćma-344115632374175

Strona internetowa:

www.szklanacma.pl

Adres e-mail:

szklanacmawroclaw@gmail.com

Telefon:

+48 690 081 115

Zarezerwuj miejsce
572 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.