Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Stary Klasztor

12Klub muzyczny
1426

O tym miejscu

Stary Klasztor – to unikalne miejsce na kulturalnej mapie Wrocławia. Kompleks koncertowo-restauracyjny znajduje się w zaadaptowanym dawnym klasztorze dominikanek, którego początki datowane są na pierwszą połowę XIV w. O wyjątkowości tego miejsca nie stanowi jedynie aspekt historyczny. Stary Klasztor to przede wszystkim niezwykle bogata oferta kulturalna. Niemal codziennie odbywają się tutaj koncerty artystów rodzimych, jak i zagranicznych, reprezentujących najróżniejsze style i gatunki muzyczne, co sprawia, że każdy miłośnik muzyki znajdzie tutaj coś dla siebie. Ponad to nasza rozpiska wydarzeń zawiera także cykliczne występy najlepszych polskich kabaretów i stand-uperów. W Starym klasztorze organizowane są zarówno wydarzenia o charakterze kameralnym, jak i duże imprezy. Bardzo ważnym atutem jest lokalizacja w samym centrum miasta i duży parking podziemny w pobliżu.

Stary Klasztor jest połączeniem klubu muzycznego i restauracji. Wyjątkowe wnętrze sprawia, że jest to miejsce idealne na koncerty które równie doskonale sprawdza się jako restauracja, gdzie mogą państwo spróbować najlepszej polskiej i śródziemnomorskiej kuchni przy niezmiennie urokliwej muzyce. Dysponujemy także bardzo dużym wyborem piw butelkowych i beczkowych oraz koniaków i whisky. Posiadamy też obszerną kartę drinków. W sali znajduje się antresola, z której świetnie widoczna jest scena. Do dyspozycji klientów zaprojektowany został ogródek piwny ze stolikami gdzie ciesząc się świeżym powietrzem oraz promieniami słońca można smacznie zjeść oraz w spokoju wypić wybrane trunki. Sala sprawdza się idealnie również jako sala bankietowa. Istnieje możliwość organizacji wszelkich imprez i uroczystości okolicznościowych.

Niezależnie od typu wydarzenia oraz celu wizyty, niezmiennie mogą Państwo liczyć na sympatyczną i profesjonalną obsługę.

Zapraszamy więc wszystkich głodnych nie tylko muzyki, ale i pysznej kuchni, aby spędzili świetny czas w wyjątkowym miejscu.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Purykiniego 1

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek14:00 – 0:00
Wtorek14:00 – 0:00
Środa14:00 – 0:00
Czwartek14:00 – 1:00
Piątek14:00 – 1:00
Sobota14:00 – 1:00
Niedziela14:00 – 23:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/StaryKlasztor

Adres e-mail:

koncerty@alivestage.pl

Telefon:

+48 519 894 769

Zarezerwuj miejsce
1426 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.