Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Klub Pralnia

1Klub
1537

O tym miejscu

Pralnia znajduje się w sąsiedztwie starych fabryk i magazynów, na uboczu głównego, wrocławskiego szlaku imprezowego. To sprawia, że trafiają tu wyłącznie Ci najbardziej zorientowani w dobrej muzyce, szukający wyjątkowego miejsca klubowicze.
Wyjątkowa przestrzeń – stworzona z myślą o szeroko pojętych działaniach artystycznych, wewnątrz której czekają na Was postindustrialne, przestronne sale, uzbrojone w najnowszą technikę, klimatyczne przydymione korytarze i iście surowe otoczenie. Budynek w XIX w. należał do największego w regionie browaru, a w latach 90-tych ubiegłego stulecia mieściła się tu pralnia przemysłowa z prawdziwego zdarzenia. Dziś to przestrzeń z duszą i niepowtarzalnym klimatem, który czuje się od przekroczenia drzwi wejściowych.
Jeśli interesują Was ambitne i nieszablonowe projekty, [P] z pewnością jest idealnym miejscem dla Was. Pomimo ogromnej powierzchni, nie zapomnieliśmy o tym, aby wystrój dostosowany był do klimatu imprez, a m.in. wyznaczone miejsca do palenia oraz szatnie, strefa backstage, zorganizowany bar i duża ilość toalet zapewniały komfort naszym odwiedzającym.

Eventy w Pralni organizowane są cyklicznie, a artyści, którzy występują przed pralniową publicznością są w czołówkach światowych rankingów ambitnej muzyki klubowej oraz zasilają składy festiwali z muzyką elektroniczną.

Do Waszej dyspozycji jest zarówno duża sala koncertowa, kameralny chillroom, jak również zniewalająca przestrzeń barowa. Z chęcią współpracujemy w naszej przestrzeni z młodymi, ambitnymi, kreatywnymi artystami oraz zachęcamy do wspólnej realizacji autorskich projektów. 1000m2 powierzchni to miejsce, które mogą wykorzystać do wyrażenia swojej ekspresji. Chętnie angażujemy się w organizację przeróżnych działań artystycznych, performerskich, multimedialnych, warsztatowych czy instalacyjnych.

Nasze imprezy gwarantują niezapomniane przeżycia i sprawią, że nie będziecie mogli doczekać się kolejnego wydarzenia.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Krakowska 100

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/KlubPralnia

Strona internetowa:

www.klubpralnia.pl

Adres e-mail:

wyprani@klubpralnia.pl

Telefon:

+48 502 268 999

Zarezerwuj miejsce
1537 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.