Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Pod Papugami

5Restauracja
475

O tym miejscu

Restauracja „Pod Papugami” to już kultowe miejsce we Wrocławiu. Zlokalizowana w samym centrum Rynku. Przyciąga wystrojem w stylu klasycznego hollywoodzkiego kina. Popularnym miejscem jest antresola, z której można obserwować elementy dekoracji, a także pracę profesjonalnych barmanów.

Szefem kuchni jest Mariola Monczak, która korzystając z najnowszych trendów kulinarnych z fantazją i pasją komponuje potrawy na bazie świeżych, sezonowych produktów. Stawia na jakość, smak i prezentację. Inspiruje się kuchnią francuską i śródziemnomorską. Uśmiechnięta obsługa chętnie pomaga dobrać najlepszej jakości cocktaile, trunki alkoholowe i wina. Kawa zawsze smakuje tu jak we Włoszech.

W restauracji „Pod Papugami” odbywają się zarówno spotkania towarzyskie, jak i biznesowe. Niepowtarzalną atmosferę miejsca tworzy muzyka na żywo w stylu jazz & blues, jak i regularnie zapraszani profesjonalni DJ-e. W sezonie letnim popularnością cieszy się restauracyjny ogródek z widokiem na wrocławskie kamieniczki i fontannę.

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/podpapugami

Strona internetowa:

www.podpapugami.com.pl

Telefon:

+48 71 343 92 75

Zarezerwuj miejsce
475 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.