Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Alladins

5Restauracja
561

O tym miejscu

Jesteśmy we Wrocławiu od 2003 roku. Codziennie gotujemy dla Was z pasją i czarujemy urokiem kuchni arabskich, w tym: Syryjskiej (nasz pierwszy szef kuchni był Syryjczykiem), Libańskiej i Marokańskiej.

Jako jedyni w mieście przygotujemy dla Was Marokańskie potrawy w oryginalnych, glinianych tażinach. Na początek zaserwujemy Wam przystawki w Dłoni Fatimy (w tym np. Gołąbki w liściach winogron !), na danie główne zaproponujemy szeroki wybór potraw z jagnięciny, baraniny, cielęciny i innnych mięs. Nie uświadczycie u nas, z wiadomych powodów, jedynie wieprzowiny. Wegetarianom przygotujemy własnej roboty Hommos i Falafle. Dla wielbicieli dań na cieście mamy pizze: arabską z cieciorką i serem Halloumi oraz Turecki Lahmacun z jagnięciną. A dla zakochanych pizzę Habbibi w kształcie serca!

Zakochanym także i nie tylko proponujemy napoje libańskie np. z daktyli albo pięknie podane, na srebrych, marokańskich tacach własne mieszanki herbat. Do własnoręcznego polewania z imbryków z Marakeszu do malutkich szklaneczek.

Dla wielbicieli piw bogata karta chmielowych trunków, a dla Pań zwłaszcza, możliwość osłodzenia goryczy chmielu egzotycznymi syropami – np. z Marakuji. Mocniejsze trunki też mamy – np. „Arak”, czyli jedyna arabska wódka anyżowa z Libanu oraz wina i drinki.
Zwięczeniem wizyty u nas może bć szisza – czyli fajka wodna. Dostępna na wiele ciekawych metod i wielu ciekawych smakach.

Zapraszamy!
Dajcie się oczarować smakiem jak z 1000 i jednej nocy.

Wirtualna wycieczka po lokalu

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Odrzańska 23

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek11:00 – 23:00
Wtorek11:00 – 23:00
Środa11:00 – 23:00
Czwartek11:00 – 23:00
Piątek10:00 – 0:00
Sobota10:00 – 0:00
Niedziela11:00 – 23:00

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/restauracja.alladins

Strona internetowa:

www.alladins.pl

Adres e-mail:

kontakt@alladins.pl

Telefon:

+48 71 79 67 327

Zarezerwuj miejsce
561 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.