Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Tommy Cash

O tym wydarzeniu

TOMM¥ €A$H uważa się za przyszłą gwiazdę światowego rapu. Kolejne produkowane przez niego z dbałością klipy (w tym rozprzestrzeniające się w internecie z prędkością światła „Winaloto”) pokazują, że ma na to całkiem spore szanse.

Nowoczesne elektroniczne brzmienie w połączeniu z postsowiecką stylistyką i mocnym akcentem składają się na fantastycznie dziwną i nieco mroczną kreację artystyczną estońskiego rapera. Jej świeżość w szybkim tempie zyskuje mu rzesze fanów.

„Jestem pięknym chłopcem z charyzmą 7-latka i wąsem Salvadora Dalego. Głupkowaty, tandetny i oderwany od rzeczywistości” – tak Cash opisał się w jednym z wywiadów. Sprawdźcie jak zaprezentuje się na scenie podczas pierwszego koncertu w Warszawie.

Gdzie?

Cafe Kulturalna

Kiedy?

18 lis 2016 r., 22:00

Cena za wejście

40–45 zł

Kup bilet

Galeria

52 0 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

514 Cafe Kulturalna Jedzenie/Klub/Kawiarnia

Warszawa, Plac Defilad 1

Kulturalna to zdecydowanie jedno z ważniejszych miejsc na klubowej mapie Warszawy. Działamy stabilnie już 10 lat biorąc aktywny udział w tworzeniu warszawskiej kultury. Jesteśmy miejscem przyjaznym dla osób interesujących się czymś. Czymś więcej niż piciem piwa. Przyciągamy ludzi ze środowisk twórczych, aktywistów, artystów ale też tych którzy chcą po prostu odpocząć, wypić kawę, umówić się na randkę albo zjeść naprawdę pyszny obiad w centrum miasta. To właśnie dzięki bezpretensjonalnej…

Zobacz profil miejsca

Więcej info

Profil na Facebooku:

/CafeKulturalna/

Strona internetowa:

www.kulturalna.pl

Adres e-mail:

aga@kulturalna.pl

Telefon:

+48 728 962 692

Lokalizacja