Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Cafe Kulturalna

514Jedzenie/Klub/Kawiarnia
1392

O tym miejscu

Kulturalna to zdecydowanie jedno z ważniejszych miejsc na klubowej mapie Warszawy. Działamy stabilnie już 10 lat biorąc aktywny udział w tworzeniu warszawskiej kultury.

Jesteśmy miejscem przyjaznym dla osób interesujących się czymś. Czymś więcej niż piciem piwa. Przyciągamy ludzi ze środowisk twórczych, aktywistów, artystów ale też tych którzy chcą po prostu odpocząć, wypić kawę, umówić się na randkę albo zjeść naprawdę pyszny obiad w centrum miasta. To właśnie dzięki bezpretensjonalnej atmosferze i unikalnej przestrzeni Pałacu Kultury udostępnionej przez Teatr Dramatyczny jesteśmy klubem większości ważniejszych festiwali muzycznych, filmowych i teatralnych.

Nasza atmosfera została zbudowana również dzięki starannie dobieranemu repertuarowi koncertów. Na scenie Kulturalnej występują najciekawsze polskie zespoły które powinien znać każdy, kto twierdzi, że polska muzyka jest gorsza od zagranicznej. Jeśli chcesz poszerzać swoje horyzonty poprzez zetknięcie z legendami amerykańskiej sceny niezależnej (Polvo), japońskiej sceny improwizowanej (Satoko Fuji) albo zobaczyć na żywo klasyków hip-hopu (Fatlip z Pharcyde) to radzimy sprawdzaj nasz kalendarz imprez. Zapraszamy również przy okazji na bardzo, ale to bardzo dobre jedzenie.

Jesteśmy sympatyczni, dobrze wychowani i ciekawi świata. Jesteśmy po prostu kulturalni.


Bar: czareksamsel@gmail.com
Obsługa / Rezerwacje stolików dla ponad 10 osób: aga@kulturalna.pl
Wydarzenia: justyna@kulturalna.pl
Promocja wydarzeń: promocja.kulturalna@gmail.com
Promocja kuchni: mariabaginska@gmail.com

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/CafeKulturalna/

Strona internetowa:

www.kulturalna.pl

Adres e-mail:

aga@kulturalna.pl

Telefon:

+48 728 962 692

Zarezerwuj miejsce
1392 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.