Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Znajomi Znajomych

15Klubogaleria
983

O tym miejscu

„Znajomi Znajomych” to klubokawiarnia stworzona przez Znajomych dla Znajomych i dla przyszłych Znajomych :) Miejsce klimatyczne, położone w samym środku Śródmieścia, na ulicy Wilczej, w jednej z dwóch przedwojennych kamienic, które dzięki właścicielowi – Franciszkowi Roth – przetrwały do dziś. Teraz, na powierzchni 450m2, swoje istnienie rysują „Znajomi”.

W naszym kalendarium znajdziesz pełną gamę wydarzeń, od imprez tanecznych po koncerty, wernisaże, instalacje, teatr czy kabaret. Zadbaliśmy też o towarzystwo dobrego kina, w specjalnie przygotowanej do lenistwa salce.
Nie ograniczamy się tylko do własnych wydarzeń. Ponieważ tworzymy miejsce, w którym każdy będzie się czuł jak u starych, dobrych znajomych, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje współpracy. Zależy nam na tym, aby czas spędzony u „Znajomych” był czasem pełnym pozytywnych wibracji.

Dbając o duszę nie zapominamy o ciele i smakowitych doznaniach. W naszym menu znajdziesz szeroką gamę shot’ów, czeski browar, zakąski, przekąski, a do nich wypiekane na miejscu autorskie pieczywo, podawane przez całą noc.
Nie pozostaje nic innego jak przyjść do nas, spotkać starych i zyskać nowych Znajomych, zasmakować tego co oferujemy i bawić sie wyśmienicie.

Zapraszamy siedem dni w tygodniu od 18.00 do ostatniego gościa.
Jak wszyscy wiemy – noc sprzyja mocnym doznaniom… My je jeszcze podkręcimy tak, abyś nie chciał od nas wychodzić.

Galeria

Lokalizacja

Warszawa, Wilcza 58a

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałekod 12:00
Wtorekod 12:00
Środaod 12:00
Czwartekod 12:00
Piątekod 12:00
Sobotaod 13:00
Niedzielaod 13:00
983 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.