Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Pik’s Fish&Chips

53Jedzenie/Bar
503

O tym miejscu

Warszawska Knajpka Pik’s Fish & Chips oferuje najwyższej jakości produkty, starannie wyselekcjonowane i osobiście wybrane przez właścicielki.

Bazując na własnym doświadczeniu i wiedzy prowadzące proponują klientom świeże ryby i wysokiej jakości owoce morza. Kultura, jakość i świeżość – to motto przyświecające tej knajpce.

Krótkie, zawsze aktualne menu bogate w wysokobiałkowe, rybne produkty jest wizytówką Pik’s Fish & Chips. Tu zawsze zamówisz 3 stałe pozycje:

  • Fish & Chips – dorsza atlantyckiego z frytkami,
  • Shrimps & Chips – krewetki tygrysie z frytkami,
  • Squid & Chips – pierścienie kalmarów z frytkami.

Dodatkową atrakcją, świadczącą o wysokiej jakości serwowanych dań jest stała pozycja menu „The Daily Catch”, w ramach której Knajpka Pik’s Fish & Chips oferuje potrawy ze świeżo złowionych ryb. Towar dowożony jest codziennie a oferowany w menu gatunek ryb zależy od tego, co danego dnia zostanie złowione. Klientom gwarantuje to najwyższą jakość i świeżość potraw.

Tajemnicą sukcesu Pik’s Fish & Chips jest unikalna receptura przyrządzania potraw bazująca na połączeniu tradycji polskiej i angielskiej. Delikatna, cienka i chrupiąca panierka wyraźnie eksponuje walory świeżej ryby. Produkty dostosowane są do każdej diety – także bezglutenowej – ryba przyrządzana jest w mące kukurydzianej.

Niezwykła atmosfera miejsca – ciepły wystrój i miły, rodzinny klimat to atuty cenione przez Gości. Sprawiają one, że w Knajpce Pik’s Fish & Chips czujesz się jak w domu.

Galeria

503 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.