Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Mały Wojtek

5Bar
615

O tym miejscu

„mały wojtek bistro” to klimatyczne miejsce na mapie Warszawy. Lokal znajduje się w samym sercu stolicy, przy ul. Brackiej 20.

Lokal wodzi na pokuszenie smakiem, zapachem i jakością, „mały wojtek bistro” zadba zarówno o podniebienia, jak i doznania estetyczne. W tym miejscu cyklicznie będą prezentowane prace młodych twórców. W kawiarni serwowane są smaczne przekąski w bardzo przystępnej cenie. Można również napić się pysznej włoskiej kawy Fillcori, degustować węgierskie wina, albo spróbować mocniejszych – rosyjskich i ukraińskich trunków. Właścicielom zależy, aby było to miejsce, które klimatem przypomina czeską knajpkę, czy nasiąknięty artystyczną bohemą, francuski lokal.

Wystrój kawiarni jest minimalistyczny i nowoczesny, utrzymany w stonowanych kolorach – szarościach, bielach i czerniach. Ciepły klimat lokalu został osiągnięty dzięki dębowym blatom oraz ręcznie robionym cementowym kaflom. Jest to miejsce, które z jednej strony nawiązuje do współczesności, a z drugiej, przenosi w czasie do dawnej, przedwojennej oficyny.

Właściciele „małego wojtka bistro” są odpowiedzialni za sukcesy takich lokali jak „Klaps”, „Huśtawka”, czy „Kajaki Leżaki”. Chcieliby, aby lokal spełniał oczekiwania ludzi interesujących się sztuką – osób, którzy poszukują kameralnych, nieoczywistych miejsc, gdzie można miło spędzić czas w towarzystwie przyjaciół, znajomych wspólnie delektując się smakiem i aromatem pysznej kawy, czy słodko-wytrawnych win. Zapraszamy!

Galeria

Lokalizacja

Warszawa, Bracka 20

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek12:00 – 3:00
Wtorek12:00 – 3:00
Środa12:00 – 3:00
Czwartek12:00 – 3:00
Piątek12:00 – 3:00
Sobota12:00 – 3:00
Niedziela12:00 – 3:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/malywojtekbistro

Telefon:

+48 791 520 503

Zarezerwuj miejsce
615 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.