Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Kuchnia Otwarta

5Restauracja
349

O tym miejscu

Kuchnia Otwarta to restauracja codzienna. Karmimy uczciwie, sezonowo, w przystępnych cenach. Jesteśmy lokalem sąsiedzkim, którego celem są silne, przyjacielskie relacje z mieszkańcami Wilanowa i okolicy. Kierunek kuchni: polski – według autorskiej wizji naszego Szefa Kuchni.

Kuchnia Otwarta. Dla dzieci. Mamy oddzielną strefę zabaw dla dzieci stworzoną wspólnie z firmą Haba – producentem zabawek. Od 1 lutego w Kuchni Otwartej animatorki będą opiekowały się dziećmi codziennie. W ramach współpracy z Better Leaders Academy prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży.

Kuchnia Otwarta. Wydarzenia kulinarne. Będziemy gościć Szefów Kuchni z Polski i z zagranicy, a minimum raz w miesiącu zorganizujemy pop up restaurant. Będziemy zaskakiwać. Śledźcie nasz profil na Facebooku.

Kuchnia Otwarta to przestrzeń do organizacji imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, imieniny), ale też rodzinnych spotkań weekendowych przy kilkunastoosobowym stole.

Kuchnia Otwarta. Dla biznesu. Spotkania w naszej komfortowej, oddzielnej strefie wyposażonej w sprzęt multimedialny, ale także rozmowy w mniejszym gronie. Kuchnia Otwarta podzielona jest na strefy – każdy znajdzie coś dla siebie.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/Kuchnia.Otwarta.Warszawa/

Strona internetowa:

kuchniaotwarta.pl

Adres e-mail:

info@kuchniaotwarta.pl

Telefon:

602 241 079

Zarezerwuj miejsce
349 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.