Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Jaś i Małgosia

4abKawiarnia/Galeria
655

O tym miejscu

Kawiarnia Jaś i Małgosia pojawiła się na ul. Marchlewskiego (tak, tak, to obecna ul. Jana Pawła II!) pod koniec lat 60-tych. Przez lata była to jedna z najbardziej znanych warszawskich kawiarni, zachowując swój oryginalny styl. Saturator, ekspres do kawy do złudzenia przypominający szafę grającą, lada w stylu lat 70 i oryginalne meble z lat 60 powodowały, że Jaś i Małgosia był swoistym wehikułem czasu. Kolejni właściciele starali się na przemian – zachować ten klimat lub zupełnie go zmienić. Jednak ostatecznie, lokal ten w swojej dawnej formie nie przetrwał próby czasu.

14 listopada 2014 r. Jaś & Małgosia otworzył się na nowo! Przywróciliśmy kawiarni dawny blask, a jednocześnie uzupełniliśmy jej ofertę, wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom dla ducha, ciała i przede wszystkim podniebienia. Od roku tworzymy miejsce z pyszną kawą, dobrym jedzeniem oraz przestrzenią do inicjatyw kulturalnych.

Myślimy o Jasiu & Małgosi jak o miejscu wyjątkowym. Naszą obecnością chcemy pozytywnie wpływać na przestrzeń, w której prowadzimy lokal, współpracujemy z mieszkańcami i okolicznymi instytucjami. Jesteśmy otwarci na potrzeby osób, które do nas przyjdą. Jaś & Małgosia to nasza bajka dla dorosłych, w której każdy ma szansę poczuć się jak u siebie. Dlatego realizujemy cykliczne wydarzenia kulturalne i dbamy o to, by zachowało się jak najwięcej wspomnień z dawnych lat.

Galeria

Lokalizacja

Warszawa, Al. Jana Pawła II 57

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek9:00 – 23:00
Wtorek9:00 – 23:45
Środa9:00 – 23:45
Czwartek9:00 – 23:45
Piątek9:00 – 2:00
Sobota10:00 – 2:00
Niedziela10:00 – 2:00

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/klubjasimalgosia/

Strona internetowa:

www.klubjasimalgosia.pl

Adres e-mail:

klubjasimalgosia@gmail.com

Telefon:

500 139 352

Zarezerwuj miejsce
655 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.