Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Bubbles

5Jedzenie
221

O tym miejscu

Bubbles to nowy kulinarny kierunek na mapie Warszawy i jedyne miejsce, w którym wraz ze smaczną kuchnią serwujemy naszym Gościom bąbelki z całego świata. Wszystko to z zamiłowania
do Szampanii. W Bubbles przekonacie się, że ten szczególny rodzaj trunku nie służy jedynie celebracji ale idealnie komponuje się z prostymi potrawami, także bez szczególnej okazji.
W menu szeroki wybór wędlin oraz serów, w większości z Polski, raclette z piecyka, tatar wołowy, ślimaki w emulsji ale także i śledź. Nasza specjalność to boczek pieczony w całości polany miodem. A na deser najlepsze lody domowej roboty.

Ale Bubbles to nie tylko Szampania, zadbaliśmy o to aby każdy znalazł coś dla siebie. Dla – to także bąble z Włoch i Hiszpanii. W kuchni stawiamy wyłącznie na smak. Szczególnie ten który pamiętamy z dzieciństwa. Zadbaliśmy o znakomitą kuchnię łącząc proste produkty w zaskakujące kompozycje. Tradycyjny tatar wołowy, śledź bałtycki z sałatką ziemniaczaną, zapiekany raclette czy ślimaki, stanowią zaledwie część propozycji. Sekret wspaniałego smaku naszych potraw kryje się w składnikach, z jakich są przyrządzane. Obok specjałów pochodzących prosto z Włoch, Hiszpanii oraz Francji, zaufaliśmy małym, krajowym producentom, którzy dostarczają do naszej restauracji zawsze świeże, najwyższej jakości regionalne perełki. Wśród nich sery zagrodowe, wędliny czy Kumpiak. W połączeniu z kieliszkiem wybornego szampana czy prosecco, dostarczają naszym gościom wyjątkowych doznań smakowych.

W Bubbles przygotowaliśmy także coś dla wielbicieli mocniejszych trunków. Bogaty asortyment bąbelków dopełniliśmy wielkimi markami klasycznych alkoholi, nie zapominając o rodzimych wytwórniach napojów wysokoprocentowych.

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/RestauracjaBubbles

Strona internetowa:

www.bubbles.com.pl

Adres e-mail:

office@bubbles.com.pl

Telefon:

512 540 913

Zarezerwuj miejsce
221 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.