Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Banjaluka

5Restauracja
699

O tym miejscu

Byłeś kiedyś na Bałkanach i straciłeś dla nich głowę? A może zwyczajnie ciekawi Cię tajemniczość tego regionu? Przyjdź i poczuj jak my rozumiemy bałkańskość ! To dla Ciebie opieramy się na regionalnych produktach, które sprowadzane są bezpośrednio z państw bałkańskich. Nasz szef kuchni Olaf, spowoduje iż zapomnisz, że znajdujesz się w centrum Warszawy JNiepowtarzalny klimat, muzyka na żywo, przepyszne jedzenie oraz kuchnia otwarta do późnego wieczora – to jest to, za co Nasi Goście doceniają Nas przez 13 lat.

Jeżeli szukasz klimatycznego miejsca na lunch, spotkanie biznesowe, obiad z rodziną czy wieczorne wyjście z przyjaciółmi, to dobrze tafiłeś :)

Karta oparta jest głównie na owocach morza, warzywach świeżych, suszonych i marynowanych nie możemy też zapomnieć o jagnięcinie. Pozycjami flagowymi są: połówka kurczaka pieczonego w BBQ na bazie chorwackiej Rakiji śliwkowej, jak również podawana na kamieniach lawowych wołowina.
Nowością jest wykorzystanie regionalnego alkoholu – Rakiji w połączeniu z pomarańczami i krewetkami – które Szef Kuchni rekomenduje jako swoje ulubione danie.

Wprowadzono wariacje na temat humusu np. z suszonych w chorwackim słońcu pomidorów czy z zielonego groszku z miętą, bądź jarmużu serwowanego jako dodatek do kotlecików jagnięcych, czy ośmiornicy.Przy tworzeniu karty wykorzystano produkty od sprawdzonych m.in. bałkańskich dostawców.
 W nowej odsłonie menu pozostawiono również wiele klasyków, które podbiły podniebienie niejednego Warszawiaka tj. dania z siekanego mięsa: gurmańska plejskawica, czy banjalucki cievap.

 Mianownikiem dla nowej karty dań jest bałkańskie DNA.


Warto wybrać się do Banjaluki na ul.Szkolną 2/4, by poczuć klimat prawdziwych, współczesnych Bałkanów. Niezależnie od wieku, gustu, czy preferencji – każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Galeria

Lokalizacja

Warszawa, Szkolna 2/4

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek12:00 – 0:00
Wtorek12:00 – 0:00
Środa12:00 – 0:00
Czwartek12:00 – 0:00
Piątek12:00 – 0:00
Sobota10:00 – 0:00
Niedziela10:00 – 22:00

Menu

Przedział cenowy:

15–60 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/BANJALUKA.WWA/

Strona internetowa:

www.banjaluka.pl

Adres e-mail:

kontakt@banjaluka.pl

Telefon:

22 828 10 60

Zarezerwuj miejsce
699 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.