Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Autorskie Bistro & Cafe

54Bistro
284

O tym miejscu

Autorskie Bistro&Café to niebanalne miejsce zlokalizowane na warszawskim Targówku, które przyciąga jedynym w swoim rodzaju MENU, jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej w tej okolicy. To typowe bistro czyli kombinacja klimatycznej knajpki z barem i kawiarnią. Można tu zjeść i wypić coś na szybko lub spędzić tu dłuższą chwilę, zamawiając konkretne danie, wymagające większej ilości czasu na jego przyrządzenie.

Nasze smakowite dania przygotowywane są tuż po złożeniu zamówienia, zawsze ze świeżych, zdrowych, najwyższej jakości produktów. Filozofią tego miejsca jest tworzenie pysznych, autorskich potraw, które serwowane są w swobodnej, domowo-chillout’owej atmosferze.

Wyśmienite jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat… Chcemy, aby nasi goście doświadczali tu właśnie takich przyjemności. Przyjemności, jakimi jest nie tylko dobre jedzenie, ale również miłe spędzanie czasu w naszym Bistro. Aby było ono dla Was miejscem różnych spotkań. Zarówno tych w większym lub mniejszym gronie rodziny lub znajomych jak i romantycznych wieczorów tylko we dwoje. Chcemy, aby było miejscem do którego po prostu chce się wracać.

Naszą ideą jest autorska, lekka kuchnia oparta na świeżych, nie mrożonych, najwyższej jakości produktach. Zawsze łączymy najlepsze smaki świata z polskim, ważnym akcentem podkreślającym wyjątkowość naszych potraw. Wszystkie dania przygotowujemy bezpośrednio po złożeniu zamówienia.

Dbamy o zadowolenie wszystkich, naszych gości, dlatego w NASZYM MENU każdy znajdzie coś dla siebie. Proponujemy w nim różne specjalności i dla małych i dla dużych, a także serwujemy kilka POTRAW BEZGLUTENOWYCH.

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/AutorskieBistroCafe/

Strona internetowa:

bistroautorskie.pl

Adres e-mail:

bistroautorskie@op.pl

Telefon:

531 510 460

Zarezerwuj miejsce
284 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.