Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Z Innej Parafii

4Cukiernia
654
Polecane!

O tym miejscu

„Z Innej Parafii to mała kawiarnio-cukiernia położona nad Motławą, w sercu Gdańska. Została stworzona z potrzeby miejsca w tej części miasta, gdzie każdy może zjeść coś pysznego i napić się gorącej kawy za niewielką kwotę. W naszej ofercie znajdziecie codziennie świeże, wypiekane na miejscu ciasta, babeczki i desery.
Raz w tygodniu kierujemy menu do Vegan.
Oprócz ciast i deserów możecie napić się u nas świeżo mielonej kawy (która jest parzona specjalnie dla nas u zaprzyjaźnionego dostawcy z Trójmiasta). Kiedy już spróbujecie naszych specjałów możecie zrelaksować się na kanapie i zgrzeszyć, degustując szeroką gamę piw rzemieślniczych lub domowej roboty nalewek.
W czwartki zapraszamy na Quiz Parafialny, czyli grę zespołową składającą się z pytań z wiedzy ogólnej i części muzycznej. Szczegóły podajemy w cotygodniowym wydarzeniu. W piątkowe i sobotnie wieczory poza słodkościami serwujemy coś dla tych bardziej wymagających, czyli słone przekąski, np. tartę z szynką parmeńską i oliwkami.
Parafia to idealny lokal zarówno dla mniejszych, jak i większych grup. Tu możecie usiąść, porozmawiać i pograć w gry planszowe. A to wszystko we wnętrzu, które przypomina domowy salon.”

Galeria

654 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.