Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

SurfBurger Śródmieście

5Burgerownia
657
Polecane!

O tym miejscu

SurfBurger to cztery stacjonarne lokale w Gdańsku, lokal w Gdyni, lokal w Sopocie oraz trzy restauracje na kołach. Wszystko to powstało z pasji do pysznych, domowych burgerów, które przygotowujemy dla Was z naturalnych i świeżych składników. To Slow Foodowa alternatywa dla wszechogarniającej fali zapiekanek z mikrofalówki czy kebabów przyrządzonych z produktów mięsopodobnych.
Bezkompromisowe połączenie jakości i smaku ale bez zbędnego blichtru drogiej restauracji, dostępne dla każdego i na każdą kieszeń.

Nasze burgery to zawsze stuprocentowa wołowina, codziennie wypiekane pełnoziarniste bułki na naturalnym zakwasie, świeże nieprzetworzone i „niepryskane” warzywa oraz własne sosy. U nas zjecie także przepyszne burgery wege.

Do naszych burgerów serwujemy napoje FritzKola nie zawierające konserwantów ani sztucznych barwników, będące zdrową alternatywą dla bardziej znanych marek. Napijecie się u nas także piwa z polskich i czeskich browarów rzemieślniczych.

Pst!

W tym miejscu możesz skorzystać z appki Everytap – nabijać punkty za składane zamówienia i wymieniać je na nagrody ☺

Jeśli jeszcze jej nie masz, łap przydatne linki:

Galeria

657 Zgłoś błąd

Opinie blogerów

Surf Burger to modelowy przykład, że jeśli się chce i ma się pomysł, to można osiągnąć sukces. W nowym lokalu przy Garncarskiej 30 zjemy nie tylko burgery, ale też amerykańskie pancakes, wypijemy piwo z browarów rzemieślniczych i zjemy nawet o czwartej w nocy.

Chłopaki zaczynali od foodtrucka, a dziś mogą pochwalić się już dwoma knajpami, a niedługo powstanie trzecia – na Chełmie. Moim skromnym zdaniem serwują najlepsze burgery w Trójmieście i jedne z lepszych w Polsce.

Przeczytaj całość na ohmydeer.pl

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.