Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Śródmieście

5Restauracja
722

O tym miejscu

Co robimy kiedy nie myślimy o jedzeniu?… myślimy o jedzeniu! Uwielbiamy przeżywać krótkie euforie związane ze smakiem i zapachem potraw. Dobrze znamy błysk w oku, który pojawia się na widok ulubionego dania, dlatego najwięcej przyjemności sprawia nam spędzanie czasu z przyjaciółmi i wspólne gotowanie.

Nasza kuchnia jest prosta, ale nie monotonna. Zaskoczymy Was własnymi nalewkami i codziennie zmienianym menu, opartym na świeżych produktach od lokalnych dostawców. Tworzymy miejsce, którego sami poszukiwaliśmy, będące wypadkową między nowoczesnym bistro, a przytulnym barem z przekąskami. Wierzymy, że już wkrótce również i dla Was stanie się ono częstym przystankiem.

Pst!

W tym miejscu możesz skorzystać z appki Everytap – nabijać punkty za składane zamówienia i wymieniać je na nagrody albo skorzystać z oferty specjalnej! ☺

Jeśli jeszcze jej nie masz, łap przydatne linki:

Galeria

Lokalizacja

Gdynia, Mściwoja 9

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek8:00 – 0:00
Wtorek8:00 – 0:00
Środa8:00 – 0:00
Czwartek8:00 – 0:00
Piątek8:00 – 3:00
Sobota10:00 – 3:00
Niedziela10:00 – 0:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/srodmiescie.gdynia/

Adres e-mail:

bcbsrodmiescie@wp.pl

Telefon:

+48 600 488 761

Zarezerwuj miejsce
722 Zgłoś błąd

Opinie blogerów

Muszę przyznać, że to ścisła trójmiejska czołówka. Udało mi się trafić na oryginalnego burgera miesiąca – oprócz tradycyjnych składników, rządził w nim mus z buraka, kozi ser, karmelizowana cebula i sos aivar. To świetne połączenie, które powinno na stałe wejść do menu! Do tego bułka maślana, którą z kolei powinni mieć do wyboru w każdej burgerowni.

Przeczytaj całość na ohmydeer.pl

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.