Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Słony Spichlerz

53Restauracja
495
Polecane!

O tym miejscu

Słony Spichlerz – Restaurant Market
Nowy koncept restauracyjny na Wyspie Spichrzów i w Trójmieście.

W wyjątkowej przestrzeni Deo Plaza na gdańskiej Wyspie Spichrzów, w odnowionym, zabytkowym budynku spichlerza Deo Gloria zostanie zrealizowany nowy koncept restauracyjny pod nazwą Słony Spichlerz – Restaurant Market, który jako pierwszy w Trójmieście połączy pod jednym dachem wielu restauratorów, oferujących wysokiej jakości dania i kuchnię autorską w atrakcyjnych cenach. Główną ideą Słonego Spichlerza jest stworzenie gastronomicznego serca dla lokalnej społeczności oraz turystów pragnących „rozsmakować się” w Gdańsku.

Słony Spichlerz to kreacja popularnego, wielkomiejskiego miejsca spotkań, w którym każdy poczuje się swobodnie i z chęcią do niego powróci. Restaurant Market zaprosi od rana na śniadania z różnych stron świata, w ciągu dnia na lunche i obiady, kończąc na serwowaniu późnych kolacji i nocnych przekąsek, szczególnie w weekendy. Największym atutem lokalu będzie zróżnicowanie smaków – połączenie kuchni m.in śródziemnomorskiej, azjatyckiej, kreatywnej, polskiej, wegetariańsko-wegańskiej. W obiekcie znajdą się także bogate w lokalne przysmaki tapas bary oraz wyjątkowa cukiernia.
Aranżacja wnętrz przestrzeni została powierzona projektantom z warszawskiej pracowni Belotto Design. W Słonym Spichlerzu odnajdziemy inspiracje nie tylko nadmorskim położeniem Gdańska, ale poczujemy niepowtarzalną atmosferę historycznej lokalizacji. Tu nowoczesność spotyka się z tradycją. Odnowiony spichlerz to perła inwestycji Deo Plaza.
Zapowiedzią projektu jest Słony Pop Up – letnia, niezobowiązująca przestrzeń dla poszukiwaczy wrażeń i dobrej kuchni, serwująca głównie autorski street food i napoje w postaci domowych lemoniad oraz drinków.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/pg/slonyspichlerz

Strona internetowa:

www.slonyspichlerz.pl

495 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.