Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Secretariat

5Restauracja
429

O tym miejscu

Zainspirowani piękną historią rekordzisty – wyjątkowego konia o imieniu Secretariat, powołaliśmy na sopockim Hipodromie do życia restaurację oraz sąsiadującą z nią salę eventową. Każdego dnia odczuwamy pragnienie, by jak nasz patron – odnosić wyłącznie zwycięstwa!

Pasja, odwaga, wiedza – przekute w kartę menu
To my pracujemy dla naszego Szefa Kuchni, by jego doświadczenie, wirtuozeria i talent miały swoje odzwierciedlenie w karcie menu, serwisie, codziennej aurze fantastycznej relacji z gośćmi. Razem z nim bierzemy udział w wyścigu po takie smaki, których wspomnienie zachęci Was do powrotów.

Miejsce, o którym się pamięta
Secretariat znajdziesz w znanym na świecie kurorcie jeździeckim w Sopocie. Hipodrom posiada bowiem bogatą, ponad 100-letnią tradycję, a sam budynek restauracji pełnił przez lata funkcję trybun dla widzów. Przepełniany przez lata doskonałą atmosferą, wciąż zachwyca widokiem na parkur.

Na początku kilka słów o miejscu…
Sala restauracyjna jest przeszklona, a za oknami zieleń i niepowtarzalny widok na parkur – jesteśmy przecież w sercu Hipodromu. Wewnątrz elegancki i dobrze zaopatrzony bar, przyjemne loże i oczywiście klimatyzacja. Dobra muzyka i serdeczny zespół dopełniają całość. Przy stolikach usiądzie 55 osób, a kolejne 40 gości może skorzystać z restauracyjnego ogródka. Będzie też plac zabaw dla dzieci – w polu widzenia rodziców, ale w bezpiecznej odległości, by goście mogli spokojnie odpoczywać, na przykład obserwując treningi jeździeckie. A wszystko w centrum Trójmiasta.

Teraz najważniejsze – czyli nasza karta menu
Jeśli napiszemy, że bazujemy wyłącznie na najwyższej jakości produktach – to jakbyśmy nic nie napisali. Zmieniana cztery razy w roku karta menu obfituje w dania całego świata, przygotowywane z oryginalnych, importowanych składników. Ale ceny dań są rozsądne, bo my naprawdę chcemy żebyście wracali do nas z przyjaciółmi, znajomymi i rodzinami. Secretariat jest stworzony dla ludzi. Jesteśmy dumni, że nasz Szef Kuchni każdego dnia osobiście wyszukuje świeże, lokalne produkty i przygotowuje z nich autorskie dania. W szranki staje z nim nasz cukiernik, który rozpieszcza gości własnymi wyrobami. Desery, ciasta, torty… możecie skosztować na miejscu i zamówić na wynos.

Salonik restauracyjny dla 2 osób? Oczywiście!
Tylko Secretariat oferuje saloniki restauracyjne, dedykowane osobom, które potrzebują wyjątkowej dyskrecji podczas posiłku. Spotkanie biznesowe, zaręczyny, wieczór we dwoje? Jest wiele okazji, a my oferujemy rozwiązanie. Dwa saloniki są zlokalizowane w wieżyczkach z fantastycznym widokiem na Hipodrom. Cisza, spokój, dyskrecja i czujna obsługa kelnerska. Nie można bardziej rozpieścić!

Galeria

429 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.