Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Morska

5Restauracja
522

O tym miejscu

MORSKA fish & wine restaurant to miejsce stworzone z pasji do morskich smaków, aromatycznych dodatków oraz celebrowania posiłków w gronie rodzinnym lub znajomych. W naszej restauracji najważniejsi są Goście, ich wspólny, przyjemnie spędzony czas oraz dania, które tworzymy z myślą, że będą smaczne i sprawią przyjemność.

Naszą specjalnością są ryby i owoce morza. Jednak jesteśmy także otwarci na miłośników dobrej jakości mięs. Przygotowujemy potrawy na bieżąco, każdego dnia. Stawiamy na świeżość i najwyższą jakość produktów. Nasze dania są zdrowe, idealnie skomponowane i pięknie podane zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi.

Regularnie modyfikujemy kartę dań, w której prezentujemy gościom wyjątkowe, autorskie i sezonowe dania.

Restauracja Morska to przede wszystkim znakomita kuchnia, ale naszym celem jest także dbałość o właściwy dobór wina do danej potrawy. Chętnie podpowiemy jakie wino dopełni zamówione danie, tak aby efekt finalny był niezapomnianym wrażeniem smakowym.
Posiadamy bogatą ofertę win białych i czerwonych, selekcję najlepszych alkoholi z całego świata, serwujemy również autorskie i klasyczne koktajle.

Do zobaczenia przy stole!

Zespół MORSKA fish & wine restaurant

Galeria

522 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.