Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Restauracja Basia Ritz

5Restauracja
394

O tym miejscu

Basia Szefowa kuchni, dyktatorka smaku, ambasadorka najwyższej jakości w swojej autorskiej restauracji Basia Ritz. Autorka bloga Kulinarna Mekka, dwóch bestsellerowych książek („Master Chef. Przepisy Basi Ritz” oraz „Dom pełen smaku”), a także gospodyni programu telewizyjnego Kuchnia z sercem.

Rozwijany przez lata talent i kulinarne umiejętności doprowadzała do mistrzowskiego poziomu. W 2012 roku otrzymała tytuł pierwszego polskiego MasterChefa. Wygrana w kulinarnym show była tylko kolejnym etapem na drodze do realizacji życiowego celu – prowadzenia własnej restauracji. W 2014 roku urzeczywistniła swoje marzenie o kulinarnej mekce, miejscu, w którym wykwintność i wytrawność znajdują wyraz w sztuce gotowania.

W pracy łączy dziedzictwo kulinarnych tradycji wyniesionych z domu z doświadczeniem światowej klasy gastronomii. Umiejętność komponowania smaków, niezwykły warsztat kulinarny, osobista ambicja i bezkompromisowe dążenie perfekcji decydują o niepowtarzalnym charakterze jej kuchni, podczas gdy wysublimowane menu oddaje jej aspiracje.

Galeria

Menu

Przedział cenowy:

18–89 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/pages/Restauracja-Basia-Ritz/256326721222930

Strona internetowa:

www.restauracja-ritz.pl

Adres e-mail:

ritz@restauracja-ritz.pl

Telefon:

58 742 01 74

Zarezerwuj miejsce
394 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.