Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Projektowa

4Kawiarnia/Galeria
526

O tym miejscu

PROJEKTOWA to pracownia otwarta dla tych, których zdenerwowała głośna pralka. Celem tej inicjatywy jest prowokowanie tańców ołówków, stukania w klawiaturę i szurania myszką w towarzystwie wodzących na pokuszenie owoców kuli ziemskiej i świeżej kultury. Przygotowana mozaika bodźców oferuje doznania dla wszystkich zmysłów.

Poza wymiarem socjalnym, jest to galeria sztuki oraz – tak wdzięcznie nazywany po amerykańsku – showroom, a więc miejsce, w którym mało, że można użytkować, to jeszcze zakupić wyposażenie wnętrz, na przykład dziwne krzesło albo stolik dla bezsennych, przy czym warto pamiętać, że

Projektowa to otwarta pracownia, której założyciele, dwoje młodych, kreatywnych architektów, oferuje nietuzinkowe i skrajnie oryginalne usługi z zakresu projektowania wnętrz, architektury oraz designu.
Pozostałe zmysły zalewamy dobrą kawą, ciastami, herbatą z bąbelkami, herbatą bez bąbelków, sokami z prawdziwych owoców, shake’ami, płynami typu smoothie, spotkaniami z artystami, wernisażami, warsztatami albo/i wodą. Atmosfera pracy dekonstruowana jest wydarzeniami po 19, w tym przykładowo – skrajnie emocjonalna gra w bingo czy okazjonalnie wyczerpujące karaoke.

Nasze drzwi są otwarte cały czas, a tak naprawdę od 9. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/projektowa.sopot/

Strona internetowa:

projektowa.xyz

Adres e-mail:

projektowa.sopot@gmail.com

Telefon:

505 186 261

Zarezerwuj miejsce
526 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.