Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Ludovisko

5Restauracja
682

O tym miejscu

Ludovisko to restauracja mieszcząca się na parterze hali Olivia. Miejsce nawiązuje do sąsiadującego lodowiska nie tylko nazwą, ale także wystrojem – na ścianach wiszą plakaty, kije, łyżwy i inne elementy związane z zawodnikami. Krótka, interesująca karta, zawsze świeże potrawy i codziennie dwudaniowe menu obiadowe w cenie 18 zł. Miejsce spotkań podróżniczych, koncerty i mecze na żywo. Dzieci także znajdą kącik dla siebie.

Ludovisko to realizacja marzenia o stworzeniu wspólnej przestrzeni dla różnych ludzi, w której każdy z nich będzie czuł się dobrze i znajdzie coś dla siebie. To umiejętne połączenie fascynacji dobrym jedzeniem, otwartości na innych oraz radości, relaksu i udanej zabawy. Czerpiemy inspiracje z dotychczasowego doświadczenia, z regionu i jego kultury, z lokalnej kuchni, z otoczenia w którym się znajduje, ale przede wszystkim z energii odwiedzających ludzi.

Wpadnij do nas na śniadanie w drodze na uczelnię lub do pracy, na lunch z znajomymi z pracy, na obiad z rodziną czy przyjaciółmi, na drinka po cięższym dniu lub na pyszną kawę i plotki. Bądź świadkiem wydarzeń sportowych, koncertów i eventów.

Zlokalizowane w podziemiach Hali Olivii, Ludovisko to miejsce magiczne i pełne emocji – to tu odbywały się pierwsze koncerty światowych gwiazd muzyki, tu odbywały się burzliwe wiece i spotkania, tu dopingowaliśmy naszych sportowców.

Ludovisko łączy historyczne położenie z nowoczesnością – funkcjonalne wnętrze znajduje się nieopodal najważniejszej arterii komunikacyjnej Gdańska, w otoczeniu nowoczesnego kompleksu biurowego Olivia Gate oraz kampusu uniwersyteckiego.

Galeria

Lokalizacja

Gdańsk, Al. Grunwaldzka 470

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek11:00 – 23:00
Wtorek11:00 – 23:00
Środa11:00 – 23:00
Czwartek11:00 – 23:00
Piątek11:00 – 23:00
Sobota11:00 – 23:00
Niedziela11:00 – 23:00

Menu

Przedział cenowy:

9–32 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/Ludovisko/

Strona internetowa:

www.ludovisko.pl

Adres e-mail:

biuro@ludovisko.pl

Telefon:

508 435 149

Zarezerwuj miejsce
682 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.