Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Leonidas

5Cukiernia
308

O tym miejscu

Leonidas to tradycyjna belgijska firma produkująca pralinki. Istnieje od ponad 100 lat, a ich czekoladki produkowane są w Brukseli w tej samej fabryce co ponad wiek temu (oczywiście w znacznie większych rozmiarach :)). Firma nadal jest w rekach tej samej rodziny, która otwierała pierwszy sklep Leonidas w Brukseli w 1913 roku. Dzisiaj sklepów na całym świecie jest ponad 1400, a pierwszy w Polsce otwiera się niedługo w Gdyni. :)

Leonidas szczyci się sposobem przygotowywania swoich pralinek, do których produkcji używa w 100% masła kakowego. Wszystkie czekoladki sprzedawane na całym świecie są świeże i dostarczane na bieżąco. Brak w nich konserwantów czy sztucznych barwników.

Ale co najważniejsze Leonidas to marka, ktora oficjalnie została uznana za ulubiona markę pralin Belgów, a oni wiedza co to dobra czekolada! ;)

Sklep oraz cala siec dytrybucji otwierana jest przez nas – belgijsko-polskie małżeństwo, które mieszka w Trójmiescie i chce podzielić się miłościa do prawdziwej belgiskiej czekolady!

Galeria

308 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.