Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Elephant

5Restauracja
1222

O tym miejscu

Restauracja Elephant to idealne miejsce na spotkania biznesowe lub z przyjaciółmi, kolacje we dwoje czy rodzinne obiady. Przy dźwiękach muzyki na żywo miło można spędzić wieczór, napajać się bogactwem smaków i aromatów dań.

Restauracja Elephant to unikatowe miejsce na mapie Gdańska, które jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Niepowtarzalność wnętrza tworzą zachowane elementy starych murów, oryginalnie zestawione z designerskim wystrojem. Subtelne oświetlenie, miękkie sofy, naturalne drewno- tworzą przytulny klimat lokalu, który uzupełniają zdjęcia muzyków światowego formatu, nawiązujące do muzycznego charakteru restauracji.

Elephant to niezwykła propozycja dobrej kuchni i muzyki o szerokiej gamie smaków i dźwięków. Od śledzia w oleju z pieczywem i tatara po wybornego steka; od prostego bluesa, przez ambitny jazz po klasyczne fortepianowe brzmienie. Każdy z naszych gości traktowany jest indywidualnie, obsługa wita gości z uśmiechem i służy pomocą. Barmani serwują klasyczne jak i autorskie koktajle, bowiem u nas zarówno za barem jak i w kuchni pracują osoby z pasją, a swoje umiejętności udowadniają zdobywając nagrody w konkursach.

Galeria

Menu

Przedział cenowy:

9–69 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/elephantclubgdansk

Strona internetowa:

www.elephantclub.pl

Adres e-mail:

restauracja@elephantclub.pl

Telefon:

+48 58 305 13 55

Zarezerwuj miejsce
1222 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

Zwariowałem!