Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Carnivale Bar

3Cocktail Bar
650

O tym miejscu

Lubisz klimat serialu Carnivale? Tajemnicę, szczyptę szaleństwa i dzikość, której tak brakuje dzisiejszym knajpom? Jesteś w dobrym miejscu. Z otwartymi ramionami witamy odmieńców, wyrzutków i buntowników. Wszyscy z tatuażami wchodzą za free, ale spokojnie, za drobną opłatą każdy dostanie dziarę od naszego magika. A gdy już znajdziesz się w naszym cyrku… nigdy nie zechcesz wyjść!

U nas w oparach dymu magia miesza się z rzeczywistością. Sen miesza się z jawą, puszczają hamulce. Tu nie musisz ukrywać własnego ja, możesz zamanifestować siebie w pełnej okazałości. Tatuaże, skaryfikacje, modyfikacje i wszystkie inne fetysze ciała są tu na porządku dziennym. U nas porozmawiasz z wiedźmami i świętymi na tematy, których nie porusza się w świetle dnia. Zagub się z nami w CARNIVALE.

Barmani doskonale wiedzą, co lubisz. Zawsze przygotują coś, co subtelnie rozrusza Twój język. Mamy wydarzenia, których nie znajdziesz nigdzie indziej w Trójmieście, klimat, którego szybko nie zapomnisz. Maskarady, burleska i iluzjonistyczne pokazy z jednej, wernisaże artystyczne i dyskusje filmowe (z pokazami oczywiście!) z drugiej – pełen wachlarz możliwości. Możesz przyjść i dla relaksu zagrać w planszówkę, możesz wpaść na imprezę i zaszaleć do rana. Wybór jest Twój, my jesteśmy otwarci na wszystko.

Muzyka? Przecież wiesz. Pełen underground. Od dobrego techno w weekendowe noce, przez połamane rytmy dnb i muzykę basową, do spokojniejszej, gitarowej, a w leniwe dni nawet swingu i jazzu. Do tego nietuzinkowe sety, nowe beaty, połamane rytmy i stary, dobry oldschool – a wszystko w przestrzeni, która została stworzona, żeby chłonąć dobrą muzykę. Czyli nie może Cię zabraknąć…

Pełen asortyment rzemieślniczych piw, armia drinków i koktajli oraz szeroki wybór dobrej, szlachetnej whisky – za barem z pewnością znajdziesz coś dla siebie. A jeśli nie, my zrobimy to za Ciebie.

A gdy już pęknie ostatni kieliszek, wysuszą się kufle, umilkną ostatnie rozmowy i rozwieją się z dymem tajemnice, już wiesz, gdzie zawsze będziesz mile widziany. I wiesz, gdzie przyjdziesz ponownie. Do CARNIVALE.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/carnivalebar/

Telefon:

536 117 997

Zarezerwuj miejsce
650 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.