Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Biały Królik

5Restauracja
546

O tym miejscu

Restauracja z kuchnią regionalną.

W kuchni najważniejsze jest świadome czerpanie radości z jedzenia. Posiłek powinien wzbudzać emocje, w równym stopniu kusić zmysły wzroku, powonienia i smaku. Wyjątkowa atmosfera, dbałość o detale oraz profesjonalna obsługa, sprawiają że ulubione smaki odnajdzie tu zarówno nowicjusz kulinarny, jak i doświadczony smakosz.

Menu restauracji sięga do korzeni kuchni polskiej, bogatej w mięsa, ryby, warzywa, sery i leśne zioła. Kreatywność Szefa Kuchni pozwala przenieść się w podróż do smaków z dzieciństwa. Specjalnością kuchni są receptury zamknięte w obrębie Kaszub, Żuław i Mierzei, dzięki czemu wspieramy lokalne gospodarstwa. Wyselekcjonowani producenci dostarczają nam naturalne, świeże i pełnowartościowe składniki. Mamy więc pewność, że przygotowane dania zawsze są najwyższej jakości.

Biały królik to miejsce, które poszerza horyzonty smaków. Niepowtarzalny wystrój sal wprowadza w magiczny świat baśni i nawiązuje do charakteru dań. Tradycyjne potrawy ubrane są w dodatki, które odpowiadają współczesnym trendom. W pełnej harmonii smaku występują tu dania, takie jak Makrela z Rzepakiem i aloesem, Śledź Bałtycki po rybacku, Chłodnik z Maliny Moroszki oraz Kociewska Szczawiowa czy Wołowy Tatar ze słoniną.

Galeria

546 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.