Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Toruń

Bułka

53Restauracja
579

O tym miejscu

Restauracja Bułka to połączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesnością. Stworzona dla ludzi, którzy lubią zjeść zdrowo i smacznie. Nie zapominamy również o wegetarianach, weganach jak i tych, którzy żyją w ciągłym „biegu”. Przede wszystkim stawiamy na świeżość i jakość naszych produktów.

„Zacznij dzień z nami” z naszymi pysznymi śniadaniami, to hasło przewodnie naszej restauracji, gdyż charakteryzują nas śniadania serwowane przez cały dzień, do tego dołączamy pieczywo własnego wypieku i aromatyczna kawkę stworzona specjalnie dla Was :)

Zrelaksujesz się u nas w wygodnym „kąciku kawowym”, ale nie zabraknie miejsca dla tych, którzy lubią jeść wspólnie, rodzinnie przy dłuuugim 5-metrowym stole.

Oprócz stałego menu, które prezentujemy poniżej, codziennie będziemy serwować coś nowego, świeżego. Informację co aktualnie serwujemy będzie można znaleźć na naszym profilu Facebook oraz na tablicy w Restauracji.

Produkty takie jak masło, chleb, ciasta, tarty robimy w swojej kuchni przez naszego kucharza. Wszystko z najświeższych ekologicznych produktów.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/bulkatorun

Strona internetowa:

www.bulka.torun.pl

Adres e-mail:

kontakt@bulka.torun.pl

Telefon:

504 555 272

Zarezerwuj miejsce
579 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.