Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Poznań

Mizu

5Sushi bar
433

O tym miejscu

​Mizu Sushi to miejsce, w którym na talerzach stykają się kultury japońskie, peruwiańskie i brazylijskie. Takie połączenie rozpoczęło swoją podróż w latach 20. ubiegłego wieku, kiedy to tysiące emigrantów powędrowało do pachnącej kawą Ameryki Południowej w poszukiwaniu szczęścia. Mieszanka kulturowa spowodowała, że obok tradycyjnej zupy miso i standardowego sashimi na stołach zaczęły pojawiać się różnego rodzaju seviche, kolorowe i orzeźwiające tiradito oraz tataki.
W Mizu Sushi odwzorowaniem tych połączeń jest nasza karta menu, która mamy nadzieje wniesie trochę świeżości między poznańskie „suszarnie”. Bezkompromisowa świeżość i odpowiednie połączenie smaków z jednoczesnym poszanowaniem dla tradycji kuchni japońskiej jest tym, czym chcemy się wyróżnić. Każdy fan sushi początkujący, czy też doświadczony, znajdzie coś dla siebie.
​Dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy goście opuszczali nas z uśmiechem, niezależnie czy był to szybki lunch, czy wieczorna kolacja we dwoje. Z pewnością pokochają Państwo te dania równie mocno jak my.

Galeria

Lokalizacja

Poznań, Dąbrowskiego 29 lok. U4A

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Strona internetowa:

web.facebook.com

Adres e-mail:

sushi@mizufood.pl

Telefon:

502 396 062

Zarezerwuj miejsce
433 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.