Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Towarzyska Kafe

142Klubogaleria
429

O tym miejscu

Nasza klubokawiarnia swoje miejsce odnalazła w budynku 12 Kamienicy przy ulicy Poznańskiej 12 w Bydgoszczy.
Przestrzeń oddaną do naszej dyspozycji mamy nadzieję przemienić w miejsce kultowe, zarówno pod względem atmosfery, wystroju wnętrz, muzyki jak i rozmaitych eventów. Towarzyska Kafe ma stać się alternatywą dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas wśród wyjątkowych ludzi w wyjątkowym miejscu.
W ramach naszej działalności przewidujemy organizację licznych wydarzeń muzycznych, również imprez cyklicznych. O oprawę muzyczną zadbaliśmy dzięki współpracy z grupą profesjonalnych akustyków. W murach Towarzyskiej Kafe pobrzmiewać będą dźwięki techno, house i deephouse. Niemniej jednak jesteśmy otwarci na nowe inicjatywy i inne muzyczne odcienie. Znajdzie się również miejsce dla tych, którzy chcieliby potańczyć. Przy sprzyjającej aurze pogodowej ukojenia będzie można szukać na Artystycznym Podwórku, gdzie organizowane będą imprezy kulturalno-artystyczne na świeżym powietrzu.
Wyjątkowego charakteru naszej klubokawiarni nadadzą między innymi meble z Art Deco, z których każdy będzie można zabrać ze sobą do domu. Ściany staną się również przestrzenią wystawienniczą.
W ramach Towarzyskiej Kafe funkcjonować będą również: Studio Zupy. Studio Zupy zadba o podniebienia naszych gości serwując dania przygotowane przez szefa kuchni Tomasza Górskiego.
Mamy nadzieję, że nasze założenia z czasem będą ewoluowały przy współpracy ze wszystkimi osobami chętnymi do współtworzenia świeżego, innowacyjnego i wyjątkowego miejsca spotkań.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Poznańska 12

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/KafeTowarzyska

Telefon:

+48 796 113 835

Zarezerwuj miejsce
429 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.