Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Soda Club & Lounge Bar

135Klub muzyczny
796

O tym miejscu

Klub Soda to strefa ludzkiego entuzjazmu stworzona po to by czerpać z życia to co najlepsze. Miejsce z minimalistycznym, obliczem, w którym liczy się tylko hedonizm. Kompozycja klubu łączy w sobie czerń, błękit i blask surowego szkła nadając klubowy ton ekskluzywnemu wnętrzu. Prowokacja pojawia się wówczas gdy perfekcyjny dźwięk popsuje ciszę, a drużyna alkoholowej kuchni serwuje cymes.

Lounge bar to miejsce, którym nacieszysz się za dnia. Codziennie od południa pachnie tu pyszna kawa, owocowy deser i świeży koktajl. Uchylone okiennice Sodowego tarasu pozwolą Ci zaczerpnąć letniego powietrza. Wieczorem po zachodzie to miejsce staję się najlepszym w bydgoskiej modzie.

Na tarasie, w dzień możesz się zrelaksować popijając świeży koktajl lub pyszną kawę. Makarony, burgery i wiele innych świeżych potraw uraczą Twoje podniebienie wyznaczając nowy kierunek gastro gustu. Wielkie przestrzenie okienne gwarantują piękny widok z dużą ilością światłą dziennego i oczywiście sporą dawkę świeżego powietrza. Białe ściany w połączeniu z drewnianymi elementami tworzą klimat tarasu w samym centrum starówki. Idealne miejsce na jedzenie, muzykę i zabawę, bo wieczorami to miejsce rozświetlają kolorowe ledy, a muzyka wypełnia całą tarasową przestrzeń

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/sodaklub/

Strona internetowa:

www.klubsoda.pl

Adres e-mail:

kontakt@klubsoda.pl

Telefon:

+48 52 339 08 01

Zarezerwuj miejsce
796 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.