Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Restauracja Maestra

5Jedzenie
499

O tym miejscu

Maestra, to elegancka i wytworna restauracja prowadzona przez firmę Gran, która w branży cateringowej stanowi markę samą dla siebie.
Zrodzona z połączenia blisko dwudziestoletniego doświadczenia w gastronomii i organizacji imprez z pasją do wykwintnej i nietuzinkowej kuchni.
Tu każde danie swą nazwą, a często i historią oraz dobranymi składnikami, nawiązuje do wystawianych na deskach Opery Nova oper, operetek, musicali i spektakli. Wyjątkowy klimat Opery odczuwalny jest tu zresztą na każdym kroku.
Muzyczne rekwizyty, manekiny w scenicznych strojach, zdobiąca ściany galeria zdjęć ze spektakli oraz teatralne postacie niejako kłaniające się Gościom w oknach Restauracji.

Bydgoszcz, jak każde duże miasto, oferuje liczne lokale gastronomiczne i restauracje, z których każda chce przyciągnąć właśnie do siebie. Szukając tej odpowiedniej, kieruj się smakiem, stylem i jakością, a na pewno wybierzesz dobrze.

Restauracja Maestra to prowadzona przez firmę Gran ekskluzywna restauracja w centrum miasta Bydgoszcz. Wyróżnia się oryginalnym i niezapomnianym klimatem, a także długoletnim doświadczeniem, gwarantującym jakość nie tylko dań, ale i przeżyć.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Focha 5, Opera Nova

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/RestauracjaMaestra/

Strona internetowa:

www.restauracjamaestra.pl

Telefon:

+48 52 325 16 51

Zarezerwuj miejsce
499 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.