Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Cafe Kino

4baKawiarnia/Kultura/Rozrywka
628

O tym miejscu

Cafe Kino zostało powołane do życia w myśl marzeń o przywróceniu dawnej świetności,
zapomnianej przez mieszkańców Bydgoszczy ulicy Długiej.

Codziennie, od samego rana budzimy najbliższe okolice serca naszego miasta niepowtarzalnym aromatem kawy i świeżych wypieków. Naszą misją jest ukazanie Państwu nowego oblicza kawy. W Cafe Kino kawa przestaje być tylko środkiem, który pobudza ciało. Picie aromatycznego espresso lub delikatnego latte staje się filozofią, która wyraża się poprzez angażowanie wszystkich zmysłów w każdy łyk kawy. Zgodnie z zasadą, że filiżanka espresso jest sumą wszystkich najmniejszych szczegółowo jakie musi dbać barista, w naszym zespole pracują najlepsi specjaliści, którzy jak mało kto, zwracają uwagę na każdy detal we wszystkich etapach ekstrakcji. Ponadto, zawsze służymy Państwu dobrą radą i chętnie udzielamy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących wyboru kawy.

Cafe Kino ma do zaoferowania Państwu również szeroki wybór herbat oraz świeżych soków. Idąc naprzeciw oczekiwaniom zapracowanym Bydgoszczanom, polecamy nasze śniadania, dania lunchowe i pyszne desery. Gwarantujemy z pełną odpowiedzialnością świeżość i najwyższą jakość podawanych Państwu produktów.

Aby nie być gołosłownym, serdecznie zapraszamy Państwa do Cafe Kino by przekonać się na własnej skórze, że picie kawy może nieść za sobą tyle radości. Aby jednak dopełnić szczęścia od 9 października w piwnicy kawiarni, uruchomiona została jedyna taka w Bydgoszczy sala kinowa.

Wiemy, że uda nam się sprostać różnorodnym gustom mieszkańców naszego miasta i wspólnie udowodnimy, że nie ma nic ponad filiżankę kawy przed pełnym emocji, seansem filmowym.

Galeria

Menu

Przedział cenowy:

5–13 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/CafeKinoBydgoszcz

Strona internetowa:

cafekino.pl

Adres e-mail:

info@cafekino.pl

Telefon:

+48 607 671 643

Zarezerwuj miejsce
628 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.