Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Białystok

Spółdzielnia

4Bar/Galeria/Dizajn Store
569

O tym miejscu

Koncept SPÓŁDZIELNIA Bar Kafe to przedsięwzięcie gastronomiczne łączące ofertę barową i kawiarnianą, która spełnia także funkcję salonu wystawienniczego mebli i ręcznie wytwarzanych użytkowych przedmiotów, takich jak np. porcelanowa zastawa, meble, rowery czy oświetlenie. Można tu znaleźć ofertę kawiarnianą, barową (szybkie zdrowe dania) oraz kupić wybrane przedmioty użytkowe, znajdujące się w kawiarni. Wartością dodaną jest to, że większość użytkowych przedmiotów znajdujących się wewnątrz lokalu jest na sprzedaż. Jeżeli gościom kawiarni wygodnie siedzi się na kanapie wykonanej z palet lub podoba im się inny element wystroju wnętrza (stoliki, lampy itp.), mogą go kupić lub na miejscu złożyć zamówienie na jego wykonanie.

Kawiarnia połączona z showroomem to koncept, który w wejściu do środka wita gości nowoczesnym barem. W głębi lokalu ustawione są stoliki, sofy, pufy oraz meble z palet, drewnianych bębnów kablowych i jutowych worków po kawie. Środek lokalu to przestrzeń udostępniana organizacjom pozarządowym promującym idee społeczeństwa obywatelskiego, edukację globalną, kulturę, przedsiębiorczość społeczną, czy zrównoważony rozwój. Wzdłuż ścian zlokalizowana jest przestrzeń „czytelnicza”. Można tu wypić kawę czytając wybrane publikacje, czy książki. Oferowane produkty, w tym kawa są produkowane zgodnie z zasadą Fair Trade.
Wyjątkowość miejsca podkreśla wystrój oparty o idee „upcycling” i „do it yourself” zgodnie z zasadą ponownego wykorzystywania przedmiotów i minimalizmem wystroju.

Galeria

Lokalizacja

Białystok, Marii Skłodowskiej-Curie 8/1

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/SpoldzielniaBarKafe

Adres e-mail:

spoldzielniabialystok@gmail.com

Telefon:

603458099

Zarezerwuj miejsce
569 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.