Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Setka

52Jedzenie/Pub
492

O tym miejscu

Klimat barów z filmów „Miś” czy „07 zgłoś się”, gwar ożywionych rozmów na tematy wszelakie, zapach swojskiej kuchni i bezpretensjonalna atmosfera to charakterystyczne cechy baru SETKA. Lokal zapraszający klientów przez całą dobę – siedem dni w tygodniu.

Tatar, flaczki, forszmak i galareta to jedne z głównych propozycji baru SETKA. Dania na zimno i na gorąco i oczywiście zmrożona „setka” podawana obowiązkowo z ogórkiem. Dla zagrychy, dla smaku i dla towarzystwa. Panie i amatorzy innych trunków również znajdą coś dla siebie, w lokalu serwuje się także wino i napoje bezalkoholowe, a z gorących oczywiście kawę i herbatę. Ceny nieburżuazyjne, ale jakość – owszem.

Wnętrze lokalu to wehikuł czasu. Długi kontuar i stołki barowe, wyposażenie inspirowane klasycznym „maluchem”, plakaty i zdjęcia z epoki.

Ducha Polski Ludowej przywołują także oferowane klientom rekwizyty w postaci książeczek oszczędnościowych i bonów towarowych, uprawniających do ochoczej konsumpcji również bez udziału żywej gotówki.

Z przeświadczenia, iż przenieśliśmy się w socjalistyczną rzeczywistość Polski lat 60-tych, wyrwie nas jednak pewna zasadnicza różnica – nijak nie przystająca do ówczesnej bylejakości – gwarantowana świeżość i wysoka jakość potraw oraz raczej niespotykana w PRL-u uprzejmość obsługi . Ani się obejrzymy, jak stuknie nam „setka”.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Kazimierza Wielkiego 50A

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/Setka.Bar

Strona internetowa:

www.setkabar.pl

Adres e-mail:

info@cateringsetka.pl

Telefon:

+48 733 407 407

Zarezerwuj miejsce
492 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

Dobre miejsce na wieczorne wyjście ze znajomymi i na śniadania! Super menu śniadaniowe z napojem do posiłku gratis :)

Super śniadania! Bardzo polecam :)

Najlepsze pierogi i żeberka, jakie udało mi się dostać we Wrocławiu. Nie do przebicia :) No i dostępne praktycznie o każdej porze:)

Szybki lunch w centrum miasta, setka pasuję mi idealnie za każdym razem. Polecam mocno

Świetne miejsce na bifor i after :D
Alkohol, jedzonka, pracownicy, wystrój – wszystko.

Do setki właśnie wjechało nowe menu. Polecam sprawdzić ;)

Bardzo miły lokal. Poznałem tam bardzo ciekawych ludzi, z którymi teraz, utrzymuję stały kontakt. Dodatkowo bardzo dobrze jest wiedzieć, że nawet sprawy zatrzymają mnie na mieście do późna, zawsze jest gdzie zjeść coś smacznego jak u mamy!

zawsze konczymy sobotnie imprezki w setce ;)

Prze wspaniały lokal: tanio i smacznie… no i ten bar, przy którym pełno roześmianych buzieczek

Jeśli wybieram się gdzieś na obiad to stanowczo obieram kierunek: SETKA bar- mieszkam i pracuję nieopodal, więc jest zawsze po drodze ;)

Ogólnie, mój ulubiony lokal! Dlaczego? Ponieważ obsługa jest zawsze miła, nawet gdy jest zmęczona, bo dochodzi 2-3 w nocy. Jedzenie jest super, a i piwka, bądź wódeczki można się napić, przy okazji też kogoś poznać

Wszystkie drogi prowadzą do Setki.

Gzik + seta z ogórkiem!

Bardzo często wpadam wieczorem na pierogi ruskie ;)