Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Przełam Lody Cafe

4Kawiarnia
481

O tym miejscu

Przełam Lody Cafe to nowe, słodkie miejsce na mapie Wrocławia. Znajdziecie nas przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej w okolicy zoo, Hali Stulecia i pergoli. To świetne miejsce na chwilę wytchnienia po długim spacerze wałami, wycieczce w zoo, ale również szybką kawę w drodze do pracy czy na uczelnię.

Naszym gościom serwujemy pyszne lody własnej produkcji, z samych naturalnych składników. Zawsze gwarantujemy ich świeżość i dobrą jakość, ponieważ wytwarzane są na miejscu przez naszych pracowników.

Dla smakoszy samych lodów proponujemy codziennie osiem różnych smaków, które podajemy zarówno w lokalu jak i na wynos. Dla tych bardziej wymagających, łączymy je w pyszne, oryginalne desery dodając świeże owoce, bakalie, ciasteczka i inne słodkości. Nie zapominamy również o dzieciach, które same mogą skomponować swoje desery wybierając ulubione smaki, dodatki a nawet kolorowe pucharki.

Oprócz lodów znajdziecie u nas świeże, pyszne ciasta, które przygotowujemy bez dodatku polepszaczy, barwników i proszków. Pieczemy dla Was klasyczne ciasta w nowych odsłonach. Serniki, tarty, szarlotki i torciki… Każdy znajdzie coś dla siebie! Co więcej, część naszych wypieków przygotowujemy dla tych, którzy z różnych względów nie jedzą glutenu, cukru czy nabiału. Bądźcie pewni, że i dla Was znajdzie się jagielnik, sernik bez sera czy brownie bez mąki.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Marii Curie Skłodowskiej 91/1a

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl
481 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.