Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Coctail Bar Max & Dom Whisky

3Cocktail Bar
1036

O tym miejscu

Coctail Bar Max & Dom Whisky zlokalizowany jest na ul. Rzeźniczej 28-31 we Wrocławiu. Oferując w części koktajlowej 1000 rodzajów alkoholi z całego świata, ponad 40 miejsc przy barze oraz. Znajduje się tam również przeszkolna strefa whisky i cygar, w której na siedmiu 3-metrowych dębowych regałach mieści ponad 1000 butelek whisky z całego świata, w tym wiele „białych kruków” z lat 60/80-tych oraz niedostępnych edycji z zamkniętych już destylarni. Można tam również zamówić oraz odebrać whisky z naszego sklepu internetowego oraz zasięgnąć wiedzy o whisky od naszych wyspecjalizowanych Ambasadorów, dedykowanych do obsługi gości strefy.

Coctail Bar Max & Dom Whisky posiada również wydzieloną salę idealną do organizacji degustacji, imprez firmowych lub spotkań biznesowych.

Lokal utrzymany jest w kolorystyce czarno-białej z cegłami na ścianach oraz elementami drewnianymi, którego centralnym punktem jest okazały dębowy bar, a każda ze ścian przyozdobiona została kolorową grafiką naszych koktajli.

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Rzeźnicza 28-31

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl
1036 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

No więc zgłaszam się i ja ”zgarnij voucher za pięć dyszzek :)

No więc zgłaszam się Akcja „zgarnij voucher” :) Pozdrawiam