Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Wrocław

Cocofli

4Kawiarnia
499

O tym miejscu

Cocofli to autorska kawiarnio-winiarnia. Przycupnęliśmy w samym sercu wrocławskiej Dzielnicy Wzajemnego Szacunku, jakby naszą misję napisał sam los. Naszą misją jest bowiem szerzenie idei szacunku dla wielokulturowości, mnogości i różnorodności ludzkich myśli, tęsknot i dążeń. Cocofli powstało z tą właśnie myślą – jako miejsce inspirujących spotkań, wystaw i kameralnych koncertów. Jakby było mało, mamy też obłędne ciasta! No i doskonałą kawę parzoną na wiele sposobów, specjalnie wyselekcjonowane wina i wielki regał z literaturą.

  • Kawa
    W Cocofli parzymy kawy najwyższych lotów – kawy klasy Speciality. Stosujemy alternatywne metody ich przygotowania. Kawy z Gwatemali, Etiopii i Meksyku parzymy w dripie, chemexie i aeropresie. Do tego jak nikt inny potrafimy o kawie opowiadać!

  • Wino
    Nasza kolekcja win sięga od Portugalii, przez Góry Piemontu i romantyczną Gaskonię, aż do spękanej słońcem ziemi Izraela. Mamy wino odpowiednie na każdy dzień i na każdy nastrój. I potrafimy je umiejętnie dobrać.

  • Literatura
    Na naszych półkach prezentujemy książki, które odzwierciedlają idee przyświecające Cocofli. Tu znajdziesz literaturę z dziedziny szeroko pojętej humanistyki, w tym sztuki, architektury, designu, filozofii, socjologii, medioznawstwa oraz spory wybór komiksów, powieści graficznych i ambitnych książek dla dzieci. Mamy też wygodne kanapy. Nic tylko zasiąść i czytać!

Galeria

Lokalizacja

Wrocław, Włodkowica 9

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek10:00 – 0:00
Wtorek10:00 – 0:00
Środa10:00 – 0:00
Czwartek10:00 – 0:00
Piątek10:00 – 2:00
Sobota10:00 – 2:00
Niedziela10:00 – 0:00

Więcej info

Profil na Facebooku:

/Cocofli

Strona internetowa:

www.cocofli.pl

Adres e-mail:

cafe@cocofli.pl

Telefon:

+48 71 756 99 90

Zarezerwuj miejsce
499 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.