Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Urban Burritos

5Jedzenie
474

O tym miejscu

W Meksyku na każdym rogu można zjeść coś pysznego. Zapachy świeżych przekąsek i dań sprzedawanych z małych stoisk wypełniają każdy zaułek miasta. Zainspirowani różnorodnością tych smaków, postanowiliśmy zamknąć je pełnym meksykańskiego smaku burrito. Tak powstało Urban Burritos.
W Urban Burritos wierzymy, że podstawa smaku to naturalne i oryginalne składniki. W naszej kuchni wykorzystujemy autentyczne, meksykańskie przyprawy i wyłącznie świeże warzywa i mięso. NATURE HELL YEAH !!! Wiemy co serwujemy. W naszej kuchni nie ma miejsca na kulinarne skróty, nigdy nie stosujemy konserwantów.
Meksykańskie burrito to uliczny „fast food” w przewrotnej postaci: jedyne, co jest w nim szybkie to sposób podania – bo całe wnętrze przygotowujemy własnoręcznie, w oparciu o oryginalne meksykańskie przepisy. Codziennie o świcie zaczynamy wszystko od nowa. Każde burrito dopasowujemy do indywidulanych upodobań: Wybierasz mięso i świeże dodatki, a my zręcznie zawijamy je na Twoich oczach.
Nasze burrito to kompletnie miejskie danie. W pszenicznej tortilli z ekologicznej mąki znajdziesz wszystko czego trzeba dla zdrowego i zbalansowanego posiłku: pieczone lub grillowane mięso, grzyby, cytrusowy ryż, świeże lub grillowane warzywa oraz nasze sosy przyrządzane od podstaw dla pełni smaku !
W Urban Burritos dbamy o to, abyś wychodził od nas nie tylko zdrowo najedzony, ale też w zdecydowanie lepszym nastroju. Wiemy, że jak dobrze zjesz – to lepiej się poczujesz.

Galeria

474 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.