Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

The Alchemist

52Jedzenie/Pub
546

O tym miejscu

Możemy pochwalić się fantastycznym menu, oferującym bogaty wybór dań inspirowanych klasykami z londyńskich i nowojorskich gastropubów. To, co czyni naszą kuchnię wyjątkową to połączenie tradycyjnych sposobów przyrządzania między innymi kiełbasek wyrabianych według autentycznej receptury angielskiej czy też przyrządzanie żeberek czy kurczaka przy użyciu wewnętrznej wędzarki cyfrowej sprowadzonej prosto ze Stanów Zjednoczonych. Wszystko po to by nadać starannie wybranym rodzajom mięsa i ryb niezapomnianego smaku. W bogatej ofercie baru, oprócz aromatycznych kaw, znajdziecie zupełnie nowe propozycje koktajli, wina, angielskie Ales z nalewaka i inne piwa.

The Alchemist Gastropub jako pierwszy i jedyny w centralnej Europie, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom piwoszy oferując rewolucyjne, ekscytujące, i w pełni interaktywne przeżycie – The Beer Wall – Samoobsługową Ścianę Piwa, gdzie możecie zupełnie samodzielnie nalać sobie jeden z ośmiu trunków z nalewaka bez konieczności stania w kolejce!

To idealne miejsce na biznesowy brunch lub kawę w ciągu dnia, szybki i smaczny lunch z kolegami z pracy, towarzyskie spotkania przy drinku ze znajomymi, wyjątkową kolację w centrum miasta, a nawet romantyczną randkę.

Galeria

Lokalizacja

Warszawa, Plac Piłsudskiego 3

Dojedź za darmo z apką mytaxi! Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek11:00 – 0:00
Wtorek11:00 – 0:00
Środa11:00 – 0:00
Czwartek11:00 – 0:00
Piątek11:00 – 2:00
Sobota10:00 – 2:00
Niedziela10:00 – 23:00

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/thealchemistpl/

Strona internetowa:

www.thealchemist.pl

Adres e-mail:

info@thealchemist.pl

Telefon:

22 628 00 23

Zarezerwuj miejsce
546 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.