Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Labour Cafe & Co-working

4Kawiarnia
452

O tym miejscu

Labour Café Deli & Co-working – Tamka 49 to przestrzeń łącząca kawiarnię z darmowym miejscem do pracy w samym sercu Warszawy tuż nieopodal Akademii Muzycznej. Jesteśmy miejscem stworzonym z myślą o freelancerach czy startupowcach – a także dla każdego kto ma dość pracy w domu i szuka miejsca w którym może swobodnie popracować bez zbędnych opłat.

Do dyspozycji naszych Gości mamy szybkie wi-fi, darmowa drukarka/xero/skaner, narzędzia do prezentacji, LCD, flipcharty, gniazda do podłączenia laptopów oraz duży stół do prowadzenia warsztatów i szkoleń. To miejsce gdzie podczas pracy możesz zjeść śniadanie, lunch, kanapkę czy deser w towarzystwie pysznej włoskiej kawy ( serwowanej pod każdą postacią ) koktajlu czy wina bezalkoholowego.

Szczególną uwagę należy zwrócić na promocję śniadaniową – proste domowe śniadania jak jajecznica czy twarożek ze szczypiorkiem które można zamówić przez 365 dni w roku przez cały dzień podawane z czarną lub białą kawą prosto z rodzinnej palarni w Mediolanie – za którą nie płacisz nic.

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/labourcafe/

Strona internetowa:

www.labour.pl

Telefon:

22 416 91 50

Zarezerwuj miejsce
452 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.