Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Karowa 31

3aBar/Rozrywka
546

O tym miejscu

Karowa 31 to cocktail bar, w którym najważniejsi są klienci.

Chcemy gościć ludzi, którzy doceniają dobrą obsługę klienta, miłą atmosferę i najwyższą jakość oferowanych produktów. Jednak przede wszystkim, ludzi którzy dzielą z nami pasję do dobrej zabawy.

Z tą myślą ściągnęliśmy do Warszawy naszego przyjaciela Brama. Ten charyzmatyczny Duńczyk o Etiopskich korzeniach już od wielu lat pracował jako barman i menadżer w najlepszych barach w Europie i na świecie takich jak kopenhaski TS (https://www.facebook.com/TSBar) czy londyński L.C.C (http://www.londoncocktailclub.co.uk/). W tym drugim pod okiem sław branży takich jak JJ Goodman (https://www.facebook.com/jjamesgoodman?fref=ts), Andy Mil (https://www.facebook.com/andy.mil.9?fref=ts) i James Hopkins, Bram szkolił ich następców. Jednego z jego uczniów, jako najmłodszego pracownika w historii, zatrudnił potem bar Milk & Honey http://www.mlkhny.com/ – miejsce które od 8 lat znajduje się w czołówce najlepszych barów świata.

Dzięki Bramowi wszystkie wymienione miejsca serdecznie wspierają nasze przedsięwzięcie.

Możemy więc z dumą powiedzieć, że sprowadziliśmy na Karową 31 i mamy zamiar sprowadzać w przyszłości, ludzi gwarantujących najwyższą jakość obsługi klienta i fantastyczne cocktaile z całego świata.

W lutym zeszłego roku Bram po raz kolejny w życiu rzucił wszystko, odmówił propozycji otworzenia baru w Rio i Londynie, żeby przyjechać do nas. Dlaczego? Będziecie go mogli o to spytać osobiście na Karowej 31!

Jesteśmy otwarci prawie codziennie, poza niedzielą, w którą mimo to od czasu do czasu coś będzie się działo…

Happy Hour : 18:00 do 20:00 dwa w cenie jednego ! ( 2 . 4 . 1 )

Galeria

546 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.