Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Ę Rybę

5Restauracja
368

O tym miejscu

Główną rolę w naszych daniach odgrywają ryby i owoce morza, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak korzystnie wpływają one na nasz organizm. Pragniemy dostarczać naszym Klientom rybne potrawy, które są bogate w witaminy i substancje odżywcze. Posiłek w Ę Rybę to prawdziwa uczta dla naszych zmysłów i ciała!

Wszystkie wybierane przez nas produkty są świeże, własnoręcznie przygotowane i przyprawione. Tym, co nas wyróżnia jest wyjątkowy sposób przygotowywania naszych produktów. Nasi kucharze na miejscu przyrządzają posiłki ze świeżych artykułów.

Naszą misją jest tworzenie miejsca, w którym można skosztować na miejscu przygotowanych dań rybnych z najwyższej jakości produktów. Dbamy o to, aby spełnić oczekiwania wszystkich, którym zależy na zdrowym odżywianiu. Wybieramy tylko wartościowe i świeże produkty, ponieważ chcemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze doznania.

Wspólnie dbamy o to, aby nasze dania spełniały oczekiwania wszystkich, którym zależy na zdrowym i smacznym jedzeniu. Nasze menu zadowoli każdego rybnego smakosza. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/erybewarszawa

Strona internetowa:

erybe.pl

Adres e-mail:

erybe.warszawa@erybe.pl

Telefon:

572 930 003

Zarezerwuj miejsce
368 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.