Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Warszawa

Dom Wódki

5Restauracja
484

O tym miejscu

Francuzi mają koniak i szampana, Szkoci whisky, Szwajcarzy ser i czekoladę, Amerykanie bourbon, Meksykanie tequilę, a Polacy wódkę, uznawaną w świecie za najbardziej rozpoznawalny polski produkt eksportowy oraz wyjątkową żywność, chleb i specjały regionalne, które nigdzie indziej tak nie smakują.
Połączenie tych wyjątkowych atutów to kwintesencja DOM WÓDKI & VODKA ATELIER, opartego na dwóch podstawowych filarach – kuchni i alkoholu, które sparowane w odpowiedni sposób powodują wyjątkowe doznania kulinarne.
DOM WÓDKI to między innymi restauracja ELIXIR, w której będzie można zgłębić tajniki foodpairingu, czyli teorii i praktyki połączeń smakowych. Menu oparte zostanie o kuchnie krajów, w których produkowane są najbardziej uznane wódki świata. Tak więc obok dań polskiej kuchni współczesnej, inspirowanych tradycjami kulinarnymi różnych regionów Polski, nie zabraknie potraw pochodzących ze Skandynawii i krajów Europy centralnej i wschodniej.
Szczególną atrakcją będzie VODKA ATELIER, czyli największy na świecie bar wódki, w którym będzie można wybierać spośród kilkuset gatunków i łączyć je z wybranymi potrawami.

Galeria

Więcej info

Profil na Facebooku:

/domwodki/

Strona internetowa:

www.domwodki.pl

Adres e-mail:

restauracja@domwodki.pl

Telefon:

+48 22 828 22 11

Zarezerwuj miejsce
484 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.